OM SKOLEN / Skolens ledelse

Skolens ledelse og rådgivere

Publisert 03.12.2013 10:53,
Sist oppdatert 07.10.2016 22:25

 

.
Skolens ledelse for skoleåret 2016 - 2017

Foss, Hanne

Hanne Foss- Rektor.

e-post: hanne.foss@hedmark.org

Personalansvar for: Design og håndverk, frisør, renhold og merkantil

Føsker, Njål S.

Njål Føsker - Assisterende rektor.

Pedagogisk leder.

e-post: njafoe@hedmark.org

Personalansvar for Miljøteam

Bratli, Hilde

Hilde Bratli - Avdelingsleder

Språk- og samfunnsfag og vg2 og vg3 på studieforberedende fag.

e-post: hilde.bratli@hedmark.org

Theien, Turid

   

Turid Theien - Avdelingsleder

Realfag og økonomiske fag og vg1 på studieforberedende fag.

Eksamensansvarlig.

e-post: turid.theien@hedmark.org

Geir Brattbakken

Geir Brattbakken - Avdelingsleder

Elektrofag.

Eksamensansvarlig.

e-post: geir.brattbakken@hedmark.org

Harry Bakken

Harry Bakken - Avdelingsleder 

Bygg- og anleggsfag.

HMS-ansvarlig.

e-post: harry.bakken@hedmark.org

Belsaas, Ketil Jule Bjørnstad

Ketil Jule Bjørnstad Belsaas - Avdelingsleder 

Musikk, dans og drama, 

e-post: ketil.belsaas@hedmark.org>

 Skolens rådgivere for skoleåret 2016 - 2017

Jorunn Kolltveit

Jorunn Kolltveit - Rådgiver for studieforberedende fag.

e-post: jorunn.kolltveit@hedmark.org

Lars Ove Nygårdseter

Lars Ove Nygårdseter - Rådgiver for yrkesfag.

e-post: lars.ove@hedmark.org